Naše lekce

V našem studiu Hamsa Yoga nabízíme širokou škálu jógových lekcí. Na své si přijdou jak začátečníci, zkušení jogíni a všichni, kteří chtějí pečovat o svá těla
a mysl. Přijďte se k nám rozmazlovat.Hatha jóga

Klasická lekce jógy, která je vhodná pro každého, kdo se chce příjemně protáhnout, posílit své tělo a zklidnit mysl.

Lektorkou hatha jógy je Lucie.
Pondělí 17:45 - 18:55
Středa 16:10 - 17:20

Jógové zpomalení

Soustředíme se na klidné dechové techniky a jemné, protahující pohyby. Cílem je uvolnění napětí, zlepšení flexibility a harmonizace těla a mysli. 

Touto lekcí tě provede Eliška.
Pondělí 16:30 - 17:30

Jóga pro každého

Lektorka Hanka věnuje pozornost vašim specifickým potřebám. Díky tomu máte prostor pro bezpečné posouvání svých hranic a prohlubování své jógové praxe.

Úterý 17:00 - 18:10

Jóga pro nováčky

Budeme praktikovat jógu od základů a postupně rozvíjet své schopnosti a dovednosti s důležitou součástí našeho dechu. Lekce je pro začátečníky, i ty věčné.

Potkáte se zde s Eliškou.
Středa 17:30 - 18:30

Wheel jóga

Jógový kruh je výborná pomůcka, na které se dá posilovat, relaxovat, masírovat záda a vyzkoušet pozice, do kterých se běžně nedostaneme. Své si najdou příznivci silové jógy, ale i ti, kteří se chtějí protáhnout.

Lekci vede Lucie
Únor čtvrtek 17:40 - 18:40

Jóga pro má záda

Páteř nese celé naše tělo, budeme se soustředit na pozice, které pomohou posílit svalstvo zad, hlubokých svalů trupu a břicha, protáhneme svaly a šlachy, které souvisí se správným držením těla.

Lekcí vás provede Hanka
Čtvrtek 18:50 - 19:50Basic flow

Plynulá lekce, při které se pomocí dechu zahřejeme, naladíme na přítomný okamžik a protáhneme své tělo. Nebude chybět ani závěrečná relaxace. 

Lektorkou této lekce je Terka
Pátek 17:30 - 18:30

Ranní espresso

Tato lekce je výborným startem dne. Pomalu se protáhnout, jemně rozhýbat své tělo, probudit mysl a den může úspěšně začít.

Pod taktovkou Lucie a Elišky

Neděle 8:20 - 9:20

Jógová posilovna

Co jógová posilovna přináší? Jedná se o silovou lekci, kxe budeme pracovat na pevných tělech. Očekávejte propocená trička, spicy pohyby a hlavně čas pro sebe, díky kterémi se vyplaví pořádná dávka štěstí. 

Provede vás Eliška
Středa 18:50 - 19:50

Somatická jóga

Tyto hodiny kombinují prvky tradiční jógy s technikami somatické terapie, aby pomohly účastníkům uvolnit napětí, zlepšit držení těla, prohloubit propojení s vlastním tělem a podpořit duševní pohodu.

Těší se na vás Francheska


FIT & STRONG

Lekce k lepšímu, zdravějšímu a silnějšímu já! 🌟

Jedinečný koncept lekcí, kde spojujeme prvky pilates, ZOGA movement, jógy a posilování. Budeme pracovat na zlepšení flexibility, mobility, síly a stability. Lekce FIT&STRONG je určena všem, kteří touží ulevit od bolesti nejen zad, posílit své tělo, vytvarovat ho a spálit tuky. 

Lekcí vás provede Barča.