Seznamte se s lektorkami našeho studia

Rádi bychom vám představili tým našich lektorek, které vás budou provázet jednotlivými lekcemi jógy. 

Lucie Martinková

Zakladatelka studia Hamsa Yoga.
Jógu jsem začala cvičit před 12 lety a fascinovala mě snad odmalička. Mým snem bylo vybudovat jógové studio, které bude jedinečné, útulné, kde se lidé budou potkávat na lekcích i mimo ně. My se spolu můžeme vidět na hodinách Hatha jógy a wheel jógy. Když necvičím, ráda cestuji, věnuji se rodině a čtu detektivky.

Eliška Mičulková

Pohyb vždy nebyl pro mě naplněním, ve sportech jsem nikdy nevynikala. Jóga pro mě bylo něco, kde mi to dávalo smysl, kde nemusím soutěžit. Společně se s úsměvem můžeme setkat na lekcích power jógy, kde spolu budeme proplouvat na vlnách dechu od pomalého tempa k tomu dynamickému. Dále vedu kurzy jógy pro malé jogínky a kurz teen jógy.

Hana Zmitková

Být FIT a lépe žít. To je pro mě jóga. Mou jógu jsem tedy nazvala FIT jógou, jógu, co pomáhá udržovat svěží záda Jógou pro má záda. Při sestavování a vedení lekcí beru ohled na zdravý pohyb. Vycházím z vlastních zkušeností  přetížení páteře a léčení se cvičením. Díky tomu teď dovedu problémům předcházet a dělá mi radost předávat vše druhým. Jsem designérkou a fotografuji portréty. Miluji tanec, turistiku, děti, psa a manžela.


Tereza Zahnašová

Kdysi pro mě byla jóga jen o protažení zkrácených svalů. Dnes je to můj safe space, ve kterém se vracím zpátky do sebe a jsem tady a teď. Kromě jógy se věnuji studiu na Masarykově univerzitě nebo zpívání. Uvidíme se spolu na pátečních lekcích Basic flow.


Francheska

Spojení těla - mysli - ducha, to je pro mě jóga. V životě hledám svou vlastní cestu a je pro mě důležitá věrnost sama sobě. Skrze jemné techniky somatické jógy vás dokážu přivést k vaší intuici a posílit ji. Pracuji s uloženými emocemi v těle. Mé lekce vycházejí z vlastních zkušeností. Mojí vášní je cestování, malování, tanec a zpěv, to je to, co mi dodává inspiraci a radost.


Barča Zlá

Jsem pohybovou lektorkou. Miluji pohyb, sport a přírodu. Pro mě je pohyb a sport nejlepším způsobem, jak se starat o své tělo i mysl. Mám ráda různé aktivity, od běhu a skialpinismu po lezení po skalách, jízdu na kole a bruslích a plavání.Absolvovala jsem kurzy Trenér fitness, Jumpingu, Zoga Movement introduction a Jógového lektorského intra. S nástupem nové životní etapy - mateřství - se můj zájem posunul k funkčním pohybům.