O STUDIU HAMSA YOGA


Vítejte v novém designovém jógovém studiu Hamsa Yoga ve Frýdku-Místku. Zažijte nový rozměr cvičení jógy v unikátním prostoru navržené přesně na míru tak, aby poskytoval dokonalé zázemí pro komplexní prožitek nejen ze cvičení. 

Při vytváření studia jsme kladli důraz na jeho nadčasovost, jednoduché linie, vzdušnost a intimitu celého prostoru tak, aby poskytoval příjemné a bezpečné místo pro cvičení a meditaci, ale i vzájemné setkávání a sdílení radosti. 

Jako logo a motiv studia jsme zvolili symbol "hamsa",  také známý jako ruka Fatimy. Jejím úkolem je ochraňovat před zlem. Přináší lidem sílu, štěstí, dodává sebevědomí a opatruje slabé či nemocné. Do určité míry představuje symbol ženskosti, ale dodá požehnání každému, kdo jej potřebuje.

Pečlivě jsme pro vás sestavili tým lektorek, které svou práci milují a dělají ji s nejlepším vědomím a svědomím. Více se o našich lektorkách dozvíte tady.

Nabízíme širokou škálu lekcí, kde si přijde na své jak úplný začátečník, tak i pokročilý jogín. Stručný přehled všech aktuálních lekcí najdete zde.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit takové jógové studio, jehož každá návštěva ve vás zanechá pocit naplnění a uceleného zážitku. Budete odcházet nabití energií a dobrou náladou.

Sejdeme se na podložkách. Namasté.

Za celý jógový tým, Lucie :-)